İLÇEMİZDE GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
TARİH ARALIĞI
ADI SOYADI 
1965
A. Sabahattin İNER   
28.12.1968-07.05.1972
Hasan PAKİR   
18.08.1972-13.09.1972
İlhan ULUKÖSE
02.10.1972-13.08.1973
Cengiz POYRAZ    
01.10.1973-21.03.1978
İstemihan TALAY  
28.02.1980-11.07.1980
Hasan KARATAŞ  
Ocak 1982-10.08.1982
Mehmet ÖKSÜZ     
01.12.1982-18.01.1983
Hüseyin İÇTEN  
10.05.1983-06.07.1983
Halil YAVUZKAYA   
15.07.1983-13.08.1985
Şeref Nur OKTAY  
13.08.1985-25.09.1985
Cengizhan AKSOY  
06.08.1986-04.09.1989
Turgut SERİMER   
23.07.1990-29.08.1991
Şükrü YILDIRIM    
01.04.1993-28.08.1995
Ali KATIRCI    
19.09.1996-25.11.1998
Fatih DAMATLAR    
19.09.1999-17.10.2003
Bayram GALE  
17.03.2004-19.10.2005
Üzeyir Aziz ÖZEREN    
20.10.2005-08.10.2007
Faruk EKİZ
13.10.2008-19.08.2009
Tülay BAYDAR BİLGİHAN   
20.08.2009-21.11.2009
Şakir Öner ÖZTÜRK (Beyağaç Kaymakamı)
22.11.2009-01.04.2010
İsmail TEZEL (Vali Yardımcısı)
01.04.2010-12.08.2013
Serap ÖZMEN ÇETİN
12.08.2013-06.01.2014
Adem CAN
30.06.2014-26.12.2016
İhsan AYRANCI
27.12.2016-14.01.2017
Dr.Osman VAROL(Tavas Kaymakamı)
14.01.2017-06.03.2017
Halil CANAVAR (Kaymakam V.)
 06.03.2017-  
Murat GÜNEŞ