Valimiz Sayın Hasan KARAHAN İlçemizi Ziyaret Etti

Valimiz Hasan KARAHAN, ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. İlçemizde düzenlenen toplantıda ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile bir araya gelen Sayın Valimiz, mahallelerin sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü için ilgili Kamu Kurum Müdürlerine talimat verdi.
 
İlk olarak Kaymakamlığımızı ziyaret eden Valimiz, burada Kaymakamımız  Murat GÜNEŞ, Belediye Başkan Vekili İsmail OMRAK ve diğer ilçe protokolü tarafından karşılandı. Sayın Valimiz, Kaymakamımızdan İlçenin genel durumu ve ilçedeki kamu yatırımları hakkında brifing aldı.
 
Valimizin Kaymakamlık ziyaretinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda; ilgili Kurum Yetkilileri, Kurumlarının Kale ilçesindeki yatırımları ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Muhtarlarımız, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri ilettiler. Valimiz Hasan KARAHAN, muhtarlarımızın aktardığı sorunların çözümü için ilgili Daire Müdürlerine talimat verdi.
 
Toplantının ardından Kale İlçe Jandarma Komutanlığımızı ve Kale İlçe Emniyet Amirliğimizi de ziyaret eden Valimiz Hasan KARAHAN, emniyet güçlerimize çalışmalarında kolaylıklar dileyerek İlçemizden ayrıldı.